top of page

Teslimat ve İade

Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmasına tam ve mükemmel durumda teslim etmekteyiz. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterinin sorumluluğudur.  Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Atölye İptali

Mücbir sebep durumunda veya sözleşme konusu hizmetin verilemeyeceği durumda; Hayat Ağacı Atölye, iptali, öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür. Hayat Ağacı Atölye’nin atölyeyi iptal etmesi durumunda, alıcı atölye iptali ya da başka bir atölye ile değişim seçebilir. Alıcının değişimi seçmesi durumunda alıcı aynı ücrete tabi başka bir atölyeyi satın alabilir. Alıcının iptali seçmesi durumunda alıcının havale yolu ile yaptığı ödemelerde, hizmet bedeli tutarı 10 (on) gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. Alıcının kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, hizmet bedeli, siparişin alıcı tarafından iptal edilmesinden sonra 7 (yedi) gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Alıcı satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcı hesabına yaratılmasına ilişkin sürenin 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul eder.

 

Atölye İadesi

Hayat Ağacı Atölye’den satın aldığınız atölyelerin para iadesi yapılmamaktadır ancak iade etmek istediğiniz atölye(ler) değerinde başka atölye(ler) satın alabilirsiniz. İade etmek istediğiniz atölye(ler) ile ilgili orijinal fatura, iade sebebi ve yerine almak istediğiniz atölye(leri) içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. İade sebebinizin tarafımızdan kabul edilmesi durumunda yerine almak istediğiniz atölye(ler), varsa fark ödemesi tarafınızdan ödendikten sonra, işleminiz tamamlanmaktadır.

 

Ürün İadesi

Hayat Ağacı Atölye’den satın aldığınız ürünlerin para  iadesi yapılmamaktadır ancak iade etmek istediğiniz ürünler değerinde başka ürünler satın alabilirsiniz. Hayat Ağacı Atölye’den satın aldığınız ürünlerin iadesi, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde sadece açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte ve orijinal faturası ile  Hayat Ağacı Atölye’ye başvurarak ve iade koşulları dahilinde yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura, iade sebebi ve yerine almak istediğiniz ürünleri içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. İade sebebiniz tarafımızca kabul edildiği takdirde yerine almak istediğiniz ürünler için, varsa fark ödemesi ve kargo masrafı tarafınızdan ödendikten sonra, ürün gönderimi gerçekleşecektir.

 

Ürün Sipariş İptali

Kargoya verilmiş ürünler için siparişinizin iptal işlemi yapılamamaktadır. Ürün sipariş iptali, sadece kargoya verilmemiş ürünler için yapılabilir.

Teslimat ve İade: Resources and Tips
bottom of page