top of page

Gizlilik Politikası

Hayat Ağacı Atölye tarafından isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerini sizlerden talep edilmektedir. Hayat Ağacı Atölye tarafından toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Hayat Ağacı Atölye bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Hayat Ağacı Atölye tarafından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

Hayat Ağacı Atölye site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Hayat Ağacı Atölye veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemleri Hayat Ağacı Atölye web sitesi ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Hayat Ağacı Atölye internet Sitesi üzerindeki ödeme hizmetleri İyzico tarafından sunulmaktadır. Satıcı, alıcıya ait bilgilerin Servis’in verilmesini temin amacıyla iyzico Gizlilik Kişisel Veri Politikası’da belirtildiği şekilde İyzico tarafından işlenmesini, saklanmasını ve benzeri işlemlerin (sisteme tanımlamak ve kayıt etmek) yapılmasına dair bilgilendirildiğini kabul etmektedir. iyzico kişisel verilerin “gizli bilgi” olduğunun, kendisine bu amaçla verilen kişisel bilgilerin gizliliğini temin için gerekli özeni göstermekle yükümlü olduğunun ve 6698 sayılı Kişisel Verilen Korunması Kanunu’na ve diğer güncel mevzuatlara uygun davranacağının bilincindedir.

Gizlilik Politikası: Resources and Tips
bottom of page