Doğal Yaşam Aromaterapi Atölyesi

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam mümkün. Kimyasallarla, koruyucularla ve paketli ürünlerle çevrili hayatımızı bırakarak, aromaterapi sayesinde doğaya ve kendimize zarar vermeden, doğanın kendisinden yardım aldığımız doğal bir yaşama geçmek çok kolay. 

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam mümkün. Sadece alışkanlıklarımızı değiştirecek ve doğal yaşam alanımızı yeniden düzenleyeceğiz. Bir anda değil, adım adım doğal ve sürdürülebilir yaşamı yeniden yaratmak için Doğal Yaşam aromaterapi atölyesinde temizlikten, ortam bakımına ve atıksız yaşama kadar her konuya değinecek ve kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz tariflerle doğal yaşamı beraber başlatacağız.

Atölyemizde önce yaşam alanımızda kullandığımız ürünleri analiz edecek ve farkındalığımızı artırmak için etiket okuma üzerinde duracağız. Ardından atıksız yaşamın temellerini atacak ve atıklarımızı nasıl yeniden dönüştüreceğimiz ile ilgili pratikler yapacağız. Son olarak yaşam alanımızda ve bedenimizde kullandığımız ürünler yerine doğal ürünlerimizi hazırlayacağız. Mekanlar için genel yüzey temizleyici, ovma kremi, bulaşık makinası tozu ve çamaşır makinası tozu; ve kendimiz için el kremi, vücut ovması, yüz kremi ve tonik hazırlayacağız. (Yüz yüze atölyede yapacağımız bu ürünleri yanınızda götüreceksiniz. Online atölyede ise atölye esnasında ürünlerinizi kendi evinizde hazırlayabileceksiniz.) Sizlerle paylaşacağımız pek çok tarif ile doğal yaşamı, tüm yaşam alanlarınızda, evinizde ve iş yerinizde, ilk andan itibaren başlatabileceksiniz. 

Süre: 4 saat

Hayat Ağacı Atölye © 2019