top of page

Doğal Yaşam ve Aromaterapi Atölyesi

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam mümkün.

Kimyasallarla, koruyucularla ve paketli ürünlerle çevrili hayatımızı bırakarak, aromaterapi sayesinde doğaya ve kendimize zarar vermeden, doğanın kendisinden yardım aldığımız doğal bir yaşama geçmek çok kolay. 

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam mümkün. Sadece alışkanlıklarımızı değiştirecek ve doğal yaşam alanımızı yeniden düzenleyeceğiz. Bir anda değil, adım adım doğal ve sürdürülebilir yaşamı yeniden yaratmak için Doğal Yaşam ve aromaterapi atölyesinde vücut bakımından, mekan temizliğine ve atıksız yaşama kadar her konuya değineceğiz. Kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz tariflerle doğal yaşamı beraber başlatacağız.

Atölyemizde önce vücut bakımında ve yaşam alanımızda kullandığımız ürünleri analiz edecek ve farkındalığımızı artırmak için etiket okuma üzerinde duracağız. Ardından atıksız yaşamın temellerini atacak ve atıklarımızı nasıl yeniden dönüştüreceğimiz ile ilgili pratikler yapacağız. Son olarak yaşam alanımızda ve bedenimizde kullandığımız ürünler yerine doğal ürünlerimizi hazırlayacağız. (Yüz yüze atölyede yapacağımız tüm ürünleri yanınızda götüreceksiniz. Online atölyede ise atölye esnasında ürünlerinizi kendi evinizde hazırlayabileceksiniz.) Sizlerle paylaşacağımız pek çok tarif ile doğal yaşamı, tüm yaşam alanlarınızda, ilk andan itibaren başlatabileceksiniz. 

Doğal yaşam ve aromaterapi atölyesi, kurumlarla, çalışanların motivasyonu ve takım ruhunu güçlendirmek amacıyla, keyifli bir kurumsal atölye olarak da sunulmaktadır.

Süre: 3 saat

Kurumsal Doğal Yaşam ve Aromaterapi Atölyesi

 

Doğal yaşam ve aromaterapi atölyesi, kurumlarla, çalışanların motivasyonu ve takım ruhunu güçlendirmek amacıyla, keyifli bir kurumsal atölye olarak da sunulmaktadır.

bottom of page