top of page

Doğal Beden Aromaterapi Atölyesi

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam ve vücut bakımı mümkün. Kimyasallarla, koruyucularla ve paketli ürünlerle çevrili hayatımızı bırakarak, aromaterapi sayesinde doğaya ve kendimize zarar vermeden, doğanın kendisinden yardım aldığımız doğal bir yaşama geçmek çok kolay.​

Şehrin ortasında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam ve vücut bakımı mümkün. Yüz bakımından vücut bakımına ihtiyaç duyduğumuz her şeyin doğadaki doğal ve gerçek hali ile tanışacağımız bu atölyede, vücut bakımına dair tüm alışkanlıklarımızı değiştirmeye başlayacağız. Bir anda değil, adım adım, doğal ve sürdürülebilir beden bakımını yeniden yaratmak için Doğal Beden aromaterapi atölyesinde el, yüz ve vücut bakımına dair her konuya değinecek ve kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz tariflerle doğal beden bakımını beraber başlatacağız.

Atölyede cilt bakım kremi, el ve vücut kremi, el ve vücut ovması, tonik, tırnak bakımı yağı, masaj yağı, koltuk altı kremi ve diş macunu hazırlayacağız. Atölye sonunda yaptığımız bu ürünleri yanınızda götürecek ve sizlerle paylaşacağımız pek çok tarifle bedeninizde doğal yaşamı ilk andan itibaren başlatabileceksiniz. 

Süre: 3 saat

bottom of page