top of page

21 Günde Doğal Yaşam - Online

Siz de doğal yaşama geçmek istiyor ancak atölyelere katılmak için zaman bulamıyorsanız ya da İstanbul dışında yaşadığınız için atölyelere katılmamıyorsanız ya da doğal yaşama adım adım geçmek istiyorsanız, 21 Günde Doğal Yaşam online programı tam size göre.

Program boyunca haftada 3 defa online olarak bir araya gelecek ve her gün yaşam alanımızda ve bedenimizde bir konuya odaklanarak, adım adım doğal yaşamı başlatacağız. Online ve interaktif atölye ile başlayacak programımız, her gün alacağınız yazılı içerikler ve tariflerle devam edecek. Programı tamamladığınız zaman hem yaşam alanınızda hem de bedeninizde doğal yaşama geçmiş olacaksınız.

 

İstanbul dışında olsanız da, atölyelere katılmak için zaman bulamasanız da, doğal yaşama geçmek gözünüzde büyüyor olsa da, doğal ve sürdürülebilir bir yaşam mümkün.  21 Günde Doğal Yaşam online programı sayesinde, kimyasallarla, koruyucularla ve paketli ürünlerle çevrili hayatımızı bırakarak, doğaya ve kendimize zarar vermeden, doğanın kendisinden yardım aldığımız doğal bir yaşama geçmek çok kolay. 

İçerik:

⍾ 9 adet online atölye (haftada 3 online canlı atölye)

⍾ Videolar

⍾ Yazılı içerik ve tarifler ile günlük yönlendirme

⍾ Whatsapp üzerinden grup paylaşımları ve program süresince danışmanlık

Saatler: Her gün size uygun olan saatlerde içerikleri okuyup, uygulamaları kendi evinizde - hatta işyerinizde - yapabilirsiniz. 

Katılım ücreti: 650 TL

bottom of page