Yoga at Home

Kalbin Uyanışı programı sayesinde meditasyon pratiği yaparak zihnini sakinleştirip dinginleşmek, huzur bulmak ve strese bağlı sorunlarını gidererek sağlıklı bir ruh ve beden dengesine ulaşmak için sen de aramıza katıl.

Kalbin Uyanışı Programına Katılmak

Ne Fayda Sağlar?

 

Sayısız fiziksel ve duygusal faydalarına rağmen bireyler meditasyonla ya tanışmıyor ya da başlasa bile devam etmiyor. Meditasyonu deneyen bireylerin devam etmemelerinin temel nedeni, kendilerine uygun meditasyonu keşfedememesi ve bu nedenle faydasını deneyimleyememesidir.

 

Kalbin Uyanışı programı, kendinize uygun meditasyonu keşfetmenizi ve meditasyon yapmayı hayat alışkanlığı haline getirmenizi amaçlamaktadır.

Kalbin Uyanışı bir Hayat Dönüşüm Programı olduğu için hayatınızın her alanına dokunarak kalıcı bir dönüşüm yaşamanızı sağlar. 

Kalbin Uyanışı programının içeriği, programı tamamladıktan sonra istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar kendi kendinize baştan sona tekrar edebileceğiniz şekilde hazırlandı. 

Günümüzde bilim dünyası, meditasyonu

'Strese karşı panzehir' olarak adlandırıyor.  

Kalbini uyandırmaya ve yeni seni kucaklamaya hazır mısın?

Kalbin Uyanışı Programının İçeriğinde Neler Var?

Kalbin Uyanışı bir meditasyon programı olduğu için kendinize uygun meditasyonu keşfetmenizi ve hayatınıza geçirmenizi sağlar.

Kalbin Uyanışı bir hayat dönüşüm programı olduğu için ise hayatınızın her alanına dokunarak

bütünsel ve kalıcı bir dönüşüm yaşamanızı sağlar. 

                  Meditasyon

 

- Meditasyon nedir?

- Meditasyonun faydaları nelerdir?

- Meditasyon ile ilgili doğrular

- Meditasyon yapmakla ilgili zorlukları nasıl aşarız?

- Kendimize uygun meditasyon kategorisini seçme

- Meditasyonun 4 temel kategorisi ve her kategorideki meditasyonlar

- 8 meditasyon pratiği

- Meditasyonun aşamaları

- Meditasyonda postür - Burun ve ağız, gözler, eller - mudralar, duruşlar - oturuşlar

II. Hayat Dönüşümü

- Zihin dönüşümü ve kara kutularınız - Farket, dönüştür, hayata geçir

- Stresle başa çıkma teknikleri

- Fiziksel hastalıklar ve dönüşüm

- Alışkanlıklar ve bağımlılıklar

- Rutinler ve bütünsel yaşam

- Kollektif bilinç ve morfik alan

- Aromaterapi, frekanslar ve bilinç haritası

- Nefes teknikleri

- Feng Shui ve çemberler

- Doğal yaşam ve sürdürülebilir yaşam

- Niyet yapma

- 21 günlük yaratım çalışması

- Çalışma ve ritüeller

Kalbin Uyanışı

4 Haftalık Online

Meditasyon ve Hayat Dönüşüm Programı

Yaşadıklarımızı bugüne kadar olduğundan farklı bir şekilde algılama ve

kendimiz için yepyeni bir hayat yaratma zamanı geldi.

Kalbin Uyanışı Meditasyon ve Hayat Dönüşüm Programı, katılımcıların meditasyon pratiği ile zihinlerini dinlendirdikçe ve dinginleştikçe, her an yaşadıklarının kaynağını bulup hayatlarını dönüştürmelerini amaçlamaktadır. Kalbin Uyanışı programı, bireylerin zihin dönüşümü ile başlar, yaşamlarının tüm parçalarına dokunur ve hayatlarını yeniden şekillendirmelerini sağlar.

Sen de meditasyona başlıyor ama devam edemiyorsan, kendine uygun meditasyonu keşfedemediğin için meditasyonun faydalarından yararlanamıyorsan, Kalbin Uyanışı - 4 Haftalık Online Meditasyon Programı  

tam sana göre. 

 

Program boyunca haftada 2 defa online olarak bir araya gelecek ve her gün kendimize uygun zamanlarda meditasyonlarımızı yapacağız. Sen de meditasyonun 4 temel kategorisinden kendine uygun meditasyonu seçip, her gün grup sinerjisinden yararlanarak meditasyon yapmayı alışkanlık haline getirebileceksin.

Her hangi bir konuda alışkanlık kazanmanın sırrı, o konuyu düzenli olarak yapmakta yatıyor. Bir davranışı 7 gün tekrarlarsan alışkanlık başlıyor, 21 gün tekrarlarsan sağ ve sol beyin lobunda yeni bir bağlantı oluşuyor ve ardından meditasyon yapma alışkanlığı hücre hafızasına iniyor.

 

4 hafta boyunca grup olarak yapacağımız bu online çalışma, hem kendine uygun meditasyonu seçmeni, hem de meditasyon yapmayı alışkanlık haline getirmeni sağlayacak. 

 

Program boyunca devam eden günlük dersler ise her an yaşadıklarını kendi ‘kara kutu’nda bulmana ve dönüştürmene yardımcı olacak.

 

Sen de meditasyonun faydalarından yararlanabilir ve en güzel yolculuk olan kendine yolculuğu grup sinerjisinden faydalanarak gerçekleştirebilirsin.

 

Buluşmalar:


- Salı ve Perşembe akşamları 20:00-22:00 arası online canlı dersler

- Derslerden sonra meditasyon ses kaydı
- Günlük uygulama dersleri

- Derslerle ilgili video ya da ses kayıtları
- Her sabah o günün meditasyonu ve çalışması
- Whatsapp grubundan gün boyu deneyim paylaşımı, soru ve cevaplar
- Program süresince danışmanlık
- Canlı dersler hariç grubun ihtiyaçlarına yönelik canlı buluşmalar

Kalplerimizin uyanışını hep beraber yaşamak dileğimizle.

 

Kalbin Uyanışı

4 Günlük Meditasyon ve Hayat Dönüşüm Kampı

Yaşadıklarımızı bugüne kadar olduğundan farklı bir şekilde algılama ve

kendimiz için yepyeni bir hayat yaratma zamanı geldi.

meditasyon

Kalbin Uyanışı Meditasyon ve Hayat Dönüşüm Programı, katılımcıların meditasyon pratiği ile zihinlerini dinlendirdikçe ve dinginleştikçe, her an yaşadıklarının kaynağını bulup hayatlarını dönüştürmelerini amaçlamaktadır. Kalbin Uyanışı programı, bireylerin zihin dönüşümü ile başlar, yaşamlarının tüm parçalarına dokunur ve hayatlarını yeniden şekillendirmelerini sağlar.

 

Sen de meditasyona başlıyor ama devam edemiyorsan, kendine uygun meditasyonu keşfedemediğin için meditasyonun faydalarından yararlanamıyorsan, Kalbin Uyanışı - 4 Günlük Meditasyon Kampı

tam sana göre. 

Doğada yapacağımız meditasyonlar ve çalışmalarla meditasyon pratiğini artıracak ve kendini daha fazla keşfedeceksin. Hayata kısa bir arar vererek katılacağın kampta kendi ‘Kara kutu’nu keşfedecek ve doğanın da yardımı ile dönüşümünü deneyimleyeceksin.

 

Programımız Perşembe sabah saat 10:00’da başlayacak ve Pazar günü 17:00’de bitecek.

 

Her güne, sabah doğada meditasyon ve çalışmalar ile başlayacak ve her gün akşam çember çalışmaları ile günü tamamlayacağız. Doğanın kucağında hem dinleneceğin, hem kendini keşfedeceğin kamptan, dönüşümüne adım atmış olarak ayrılacaksın.

4 günlük kampa katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur. Daha önce meditasyon pratiği yapmamış, deneyimlemiş ama devam edememiş herkes katılabilir.

 

Daha önce 4 haftalık online kampa katılmış olanların katılması ise önerilir. Online kampta edinilen bilgi ve tecrubeler, 4 günlük kampta iyice pekişmekte ve hayata geçirilmektedir.