top of page
Meditation Group

Kendi özüne doğru içsel bir yolculuğa çıkarak hak ettiğin 'gerçek iyileşme'yi yaşamak için sen de aramıza katıl!.

 Kalbin Uyanışı
Şermin Yılmaz Çotuk ile
3 Günlük Meditasyon ve Arınma Kampı

Meditasyon ve Arınma kampında meditasyon pratiği ile zihininizi dinlendirirken, çember ve element çalışmaları ile arınmanın huzurunu yaşayabileceksiniz. 

 

Meditasyon ve Arınma kampına katılarak hayata kısa bir arar verecek, kendinizi keyifle keşfedecek ve doğanın da yardımı ile dönüşümünüzü deneyimleyeceksiniz. Kamp boyunca yapacağımız meditasyonlar, çemberler, element çalışmaları ve doğal mum yapımı & mala kolye yapımı atölyeleri ile kendinizi daha fazla keşfedecek, doğa meditasyonları ile farkındalığınızı artıracaksınız. 

 

Programımız boyunca her güne, sabah (mevsime göre) doğada rutinler, niyet ve meditasyonlar ile başlayacak, gün boyu fark et-dönüştür-hayata geçir çalışmaları ile arınacak, atölyelerle kendimizi keşfedecek ve her gün akşam çember çalışmaları ile günü tamamlayacağız. Doğanın kucağında hem dinleneceğiniz, hem kendinizi keşfedeceğiniz kamptan, dönüşümününüze adım atmış olarak ayrılacaksınız.

3 günlük kampa katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur. Daha önce meditasyon pratiği yapmamış ya da deneyimlemiş ama devam etmemiş herkes katılabilir.

 

Daha önce 4 haftalık online kampa katılmış olanların katılması ise önerilir. Online kampta edinilen bilgi ve tecrübeler, 3 günlük kampta pekişmekte ve hayata geçirilmektedir.

3 Günlük Kamp İçeriği

1. GÜN:

- Otele varış (10:30'da)

- Tanışma ve niyetler

- Mala yapım atölyesi

- Fark et çalışması

Çember çalışması ve meditasyon

2. GÜN:

- Rutinler ve meditasyon

Doğa ve elementler meditasyonu

- Mum atölyesi 

- Dönüşüm çalışması

- Yaratım çalışması

- Çember çalışması ve meditasyon

3. GÜN:

- Rutinler ve meditasyon

- Yeniye uyanış çalışması

- Yeniye adım

- Kapanış çemberi

- Otelden ayrılış

Kampa Hazırlık

Kampa rahat kıyafetlerle gelmenizi öneririz. Doğa çalışmaları da yapacağımız için dış hava koşullarına uygun kıyafet ve ayakkabı getirmeniz önemli. Kamp boyunca yanınızda taşımak için kendi su mataranızı da getirebilirsiniz. Yoga matı, yoga bloğu, backjack, göz bandı ve örtü tarafımızdan temin edilecektir.

bottom of page