21 Günde Meditasyon - Enerji Detoksu

Siz de meditasyona başlıyor ama devam edemiyorsanız, kendinize uygun meditasyonu keşfedemediğiniz için meditasyonun faydalarından yararlanamıyorsanız 21 Günde Meditasyon - Enerji Detoksu online programı tam size göre.

Program boyunca haftada 3 defa online olarak bir araya gelecek ve her gün kendimize uygun zamanlarda meditasyonlarımızı yapacağız. Meditasyonun 4 temel kategorisinden kendinize uygun meditasyonu seçip, her gün grup sinerjisinden yararlanarak meditasyon yapmayı alışkanlık haline getirebileceksiniz.

Her hangi bir konuda alışkanlık kazanmanın sırrı, o konuyu düzenli olarak yapmakta yatıyor. Bir davranışı 7 gün tekrarlarsanız alışkanlık başlıyor ve 21 gün tekrarlarsanız sağ ve sol beyin lobunda yeni bir bağlantı oluşuyor. İşte grup olarak yapacağımız bu online çalışma, hem kendinize uygun meditasyonu seçmenizi, hem de meditasyon yapmayı alışkanlık haline getirmenizi sağlayacak. 

 

Siz de meditasyonun faydalarından yararlanabilir ve en güzel yolculuk olan kendinize yolculuğu grup sinerjisinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

İçerik:

⍾ 9 adet online atölye (haftada 3 online canlı atölye)

⍾ Videolar

⍾ Yazılı içerik ve tarifler ile günlük yönlendirme

⍾ Whatsapp üzerinden grup paylaşımları ve program süresince danışmanlık

Saatler: Her gün size uygun olan saatlerde içerikleri okuyup, uygulamaları kendi evinizde - hatta işyerinizde - yapabilirsiniz. 

Katılım ücreti: 650 TL

Hayat Ağacı Atölye © 2019